catalog
location

Оберіть супермаркет

cart2
cart2
Ваш кошик ще порожній :(
Перегляньте акції чи товари з надкушеними цінами.
Ви обов’язково знайдете собі щось до смаку!
Оберіть супермаркет
*Кількість наявного товару може змінюватись залежно від обраного супермаркету.

Заощаджуй в мережі супермаркетів ТА-DA!

Бонусна програма у мережі супермаркетів TA-DA!

Для покупців нашої мережі діє бонусна програма, що дозволяє заощаджувати кошти у розмірі від 2,5% до 5% від суми покупки. Бонусна програма діє тільки в мережі супермаркетів TA-DA! для покупців - фізичних осіб. Щоб отримати бонусну картку з початковою ставкою 2,5% і можливістю її накопичення, скористайтесь одним із запропонованих варіантів:
- придбайте товари в супермаркеті TA- DA! на суму 200 грн і більше;
- зареєструйтесь в особистому кабінеті на сайті;
- завантажте мобільний додаток TA-DA!

Система нарахування бонусів TA-DA!

Умови користування бонусною карткою TA-DA!

-           Учасником бонусної програми може бути покупець мережі супермаркетів TA-DA! у віці від 18 років.

-           Активація бонусної картки підтверджує згоду клієнта з умовами бонусної програми.

-           Інформація, надана касиру для отримання пластикової бонусної картки або зазначена на сайті для оформлення віртуальної бонусної картки (ПІБ, дата народження, номер мобільного телефону, e-mail), є персональними даними. Персональні дані Учасника бонусної програми є конфіденційною інформацією, збір і подальша обробка яких здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», іншими нормативно-правовими актами України.

-           Усною згодою Учасник бонусної програми добровільно надає свої персональні дані, а також дає згоду на їх використання для обробки замовлень на придбання товарів, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність компанії TA-DA!

-           Бонусна картка діє тільки в мережі супермаркетів TA-DA!

-           При повній оплаті свого замовлення бонусами, бонуси на наступну покупку не нараховуються.

-           Бонуси зараховуються на бонусну картку після здійснення покупки. Через 14 днів вони стають активними та доступними для розрахунку.

-           Для зарахування та/або списання бонусів необхідно пред'явити пластикову бонусну картку або віртуальну бонусну картку (смартфон, планшет) на касі супермаркетів TA-DA! в момент оплати товарів. Якщо бонусна картка не з вами, назвіть касиру номер мобільного телефону для нарахування бонусів. Списання бонусів без пред'явлення бонусної картки (пластикової або віртуальної) неможливо.

-           Увага! Нарахування бонусів за бонусною програмою має обмеження.
● Бонуси нараховуються тільки за двома транзакціями протягом доби. Решта транзакцій за поточну добу, будуть проводитись без зарахування бонусів на картку. Списання бонусів з бонусної картки проводиться без обмежень.
● Бонуси на бонусну картку не нараховуються, якщо товар замовляється через дзвінок менеджеру.

-           Нараховані бонуси не можуть бути конвертовані у грошові кошти і виплачені власнику бонусної картки у вигляді готівки.

-           За товари, які не беруть участі в бонусній програмі, бонуси не нараховуються.

-           Мережа супермаркетів TA-DA! залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати умови бонусної програми.

          Бонуси на картці, по яким не було нарахування та/або списання протягом 12 місяців вважаються не активними та анулюються.

-           У разі втрати бонусної картки її власник має право перевипустити картку. Для цього необхідно звернутися до адміністрації супермаркету і ідентифікувати себе як власника бонусної картки, назвавши свій номер мобільного телефону. Власнику бонусної картки видається нова картка аналогічного номіналу, а загублена - блокується. Перший перевипуск картки здійснюється безкоштовно, наступні - за рахунок власника картки згідно з тарифами виробника.

-           При отриманні нової бонусної картки активація відбувається протягом 24 годин.

Бонуси TA-DA! - це реальні гроші!
Система нарахувань бонусів
Сума
=
Бонус

0 грн

Бонусна програма на сайті

Віртуальна бонусна картка на рівні з пластиковою діє у всіх супермаркетах TA-DA! Адреси супермаркетів дивіться тут.

Оформити віртуальну бонусну картку можна зареєструвавшись на сайті або в мобільному додатку. За бажанням ви можете обміняти віртуальну бонусну картку на пластикову. Для цього необхідно звернутися в будь-який супермаркет мережі TA-DA!

Бонуси зараховуються на віртуальну бонусну картку після здійснення покупки. Через 14 днів вони стають активними та доступними для розрахунку.

Приклад нарахування бонусів

Витрачай бонуси на наступні покупки

Товари без бонусів

Товари без бонусів - це товари, на які не поширюється система накопичення бонусів, а також інші спеціальні та/або акційні пропозиції. Такі товари промарковані міткою на цінниках: "Без бонусів". З переліком товарів без бонусів можна ознайомитися за посиланням: Список товарів "Без бонусів"
На товари без бонусів діють тільки зазначені умови акції. Інформацію про акції можна знайти на сайті або у наших менеджерів.
Вхід
Нагадати пароль

Новий користувач TA-DA?

Зареєструйся!
Реєстрація
Ваша адреса
Ваш пароль
Розсилка новин