logo

Набір креативної творчості Danko toys Air Clay + Bubble Clay Для дівчин

Код: 1000186
65.49 грн

Продається по 1 шт.

*Характеристики, колір і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
«BUBBLE CLAY» - це кульковий пластилін поліпшеної формули. Він складається з маленьких пінопластових кульок, скріплених між собою клейовим складом. Деталі дуже легко приєднуються один до одного, досить просто прикласти одну до іншої і вони склеяться без будь-яких проблем. При висиханні фігурки з кулькового пластиліну тверднуть і залишаються милими кумедними іграшками.
«AIR CLAY» - це м'який пластилін, який швидко застигає після ліплення і залишається твердим, але неймовірно легким. Кольори змішуються і деталі легко з'єднуються між собою. Приємний на дотик матеріал, не прилипає до шкіри і приймає будь-які форми.
Комбінуючи пластилін різних фактур і кольорів, дитина зможе створити безліч різноманітних магнітів і іграшок. Використовуючи "крокуючий механізм" і дитячу фантазію, діти зможуть зробити "живу" іграшку, яка вміє ходити.
Ліплення з пластиліну сприяє розвитку дрібної моторики у дітей, є відмінним антистрес-матеріалом для дорослих, допомагає розвитку уяви, просторового мислення та художніх здібностей.
Ліпіть із задоволенням!
Рекомендований вік: від 3 років.
Комплект містить: 
- повітряний пластилін - 6 шт,
- кульковий пластилін - 6 шт,
-карабін-застібка - 2 шт,
- "живі оченята" - 3 пари,
- "крокуючий механізм" - 1 шт,
- магнітна стрічка - 1 шт, 
- інструкція - 1 шт.
Виробник: Україна