logo
0
shopping basket

Гель для прання Bio Formula 2 л для білих тканин

Код: 1003395
113.60 грн

Продається по 1 шт.

*Характеристики, колір і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
Рідкий порошок для прання білих тканин з ефектом кондиціонування і пом'якшення 2 в 1. 
Спеціальні компоненти запобігають появі сірого відтінку, зберігаючи білий колір. Добре виполіскувати. Призначений для прання виробів з бавовняних, лляних і синтетичних тканин, а також тканин зі змішаних волокон. Дбайливо відпирає забруднення, підходить для автоматичних пральних машин та для ручного прання. Безпечний для навколишнього середовища, Біорозкладаних, не містить фосфатів, фосфонатов.
Завжди дотримуйтесь вказівок на ярликах виробника одягу. Кольорове і чорне білизна періть окремо від білого.
Спосіб застосування
Рекомендована кількість засобу додати в спеціальне відділення або барабан пральної машини, використовуючи програму прання делікатних речей. При ручному пранні розвести засіб у воді необхідної температури.
Запобіжні заходи
Зберігати в недоступних для дітей і тварин місцях. Не допускати потрапляння в очі. При попаданні в очі ретельно промити водою. Можлива підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів. При пошкодженнях шкіри уникати тривалого контакту із засобом. Оберігати від дії прямих сонячних променів. Тримати подалі від харчових продуктів. Після використання засобу упаковку утилізувати як побутові відходи.