logo
shopping basket

Мило господарче Біла овечка 1 л

Код: 1010356
39.60 грн

Продається по 1 шт.

*Характеристики, колір і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
Мило господарче біле, ТМ біла овечка, For Baby things
Вік: з народження
Призначення: очищення
Виготовлене на основі м'якої гіпоалергенної формули рідке господарське мило від українського бренду «Біла Овечка» стане справжньою знахідкою для дбайливої ​​матусі, яка перебуває в пошуку ефективного засобу для очищення. Воно підходить для ручного і машинного прання речей карапуза, здійснення вологого прибирання в дитячій кімнаті і усунення забруднень з поверхні іграшок.
Гігієнічний засіб не містить агресивних хімічних компонентів, тому воно не викликає роздратування чутливої ​​дитячої шкіри. Продукт виготовлений на основі мильного горіха і ензимів, які дбайливо розщеплюють різного роду забруднення, патогенні мікроорганізми, мікрочастинки їжі. Він делікатно взаємодіє з натуральними бавовняними тканинами і не залишає розлучень на поверхні меблів.
Спосіб застосування:
1) для миття посуду та іграшок: нанесіть на губку пару крапель, вспіньте і мийте посуд, сполосніть в чистій воді;
2) для прибирання: 25 мл рідини розчиніть в 5 л теплої води і вимийте поверхні, не вимагає змивання; вікна і скляні поверхні протерти насухо;
3) ручне прання: 50 мл рідини = 1 мірний ковпачок (для прання в жорсткій воді - 75 мл рідини) розчинити в 5-6 л теплої води, прополоскати виріб в розчині і залишити на 10-15 хв., після чого випрати; для видалення сильних забруднень (стільця і ​​залишків їжі) з тканини, нанесіть засіб на зволожену річ теплою водою, потріть і залишите на 10-15 хв., далі виперіть;
4) в машинах автомат: 50 мл рідини (для прання в жорсткій воді - 75 мл рідини) на 1 прання, 1л вистачає на 13-20 циклів прання.
Вік: з народження
Призначення: очищення
Об'єм: 1л
Країна виробник: Україна