logo
shopping basket

Тісто для ліплення 12 кольорів

Код: 1012254
34.13 грн

Продається по 1 шт.

*Характеристики, колір і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
«Містер тісто» (Strateg 71101) - дивно яскравий і барвистий набір для ліплення, який, безсумнівно, припаде до смаку дитині і надовго захопить його в світ творчості. Комплектація даного набору дозволяє малюкам не обмежувати свої фантазію і створювати найцікавіші і дивовижні фігурки. Дванадцять яскравих і блискучих квітів, які представлені в комплекті, без проблем можна з'єднувати між собою. Така особливість тесту дає можливість маленькому творцеві створювати свої скульптурки з тіста, додаючи в них деталі іншого кольору, що напевно зробить їх ще більш насиченими і реалістичними.
Дивовижні властивості такої маси порадують і малюка, і батьків. Яскраві фарби і приємний фруктовий запах моментально привертають увагу дитини. Комплект доповнений формочкой, петелькой з замочком, очками, які знадобляться для створення фігур тварин, спеціальним стеком для ліплення. Дитина отримає задоволення не тільки від результату своєї праці, а й від процесу творення.
Використання тесту для ліплення приносить не тільки багато радості, але і величезну користь розвитку малюка. Заняття цим видом творчості допомагають активно задіяти всі найважливіші та необхідні для успішного навчання та життя процеси. У малюка розвивається образне мислення, сенсорне сприйняття, дрібна моторика, посидючість і акуратність. Також дитина вчитися діяти послідовно, щоб домогтися бажаного результату. У комплект також входить докладна інструкція, яка підкаже, з чого почати ліплення, як це зробити правильно, зверне вашу увагу на запобіжні заходи і багато іншого.
Вік: від 3 років
У комплекті: різнобарвне тісто (12 шт.), Пластикові формочки, стек, очі, інструкція
Розмір упаковки: 9 * 9,5 см