logo
0
shopping basket

Засіб для вигрібних ям та септиків Profi Plus 25 г Біоактиватор

Код: 1013857
16.96 грн

Продається по 1 шт.

*Характеристики, колір і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
Біоактиватор для септиків 5 в 1:
Зменшує об'єм відходів.
Усуває неприємний запах.
Запобігає засміченням.
Пригнічує ріст патогенних мікроорганізмів.
Аромат хвої.
Біоактиватор Profi Plus складається з ретельно підібраних бактеріальних культур і ензимів, які, потрапляючи у септик, розкладають відходи на воду, вуглекислий газ і азот — елементи, які безпечні для людей, домашніх тварин і довкілля. Об'єм стічних вод і осаду зменшується, що збільшує інтервали між їх відкачуванням із септика.
Біоактиватор Profi Plus відрізняється тим, що містить збільшену кількість бактерій, які знаходяться на носії (подрібнені зернові культури), а також додатковий унікальний елемент — мікросфери: бактерії, які знаходяться в захисній оболонці, яка довше розчиняється, і приходять на заміну тим бактеріям, які в процесі адаптації до нового середовища, втрачають свою ефективність (внаслідок природніх процесів, застосування засобів побутової хімії та ін.). Таким чином, в той час, коли ефективність інших біоактиватором знижується внаслідок неминучої загибелі бактерій, біоактиватор Profi Plus працює стабільно і ефективно незалежно від того, наскільки агресивним є середовище його застосування. 
Однієї дози (25 г (1 пакетик)) вистачає на септик об'ємом до 4м3, або на септик, який постійно використовують до 4 осіб.
Клас засобу: Органічні Екологічні.