logo
shopping basket

Засіб від гризунів Смерч №2 200 г

Код: 1015951
17.99 грн

Продається по 1 шт.

*Характеристики, колір і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
Засіб від гризунів «Смерч» - це ефективний відповідь на питання: «Як позбутися мишей?» Приманка проводиться на основі антикоагулянту II-го покоління - бродіфакум, який зменшує згортання крові і не є гострим отрутою. «Смерч» застосовують в будинках, в підвалах житлових і не житлових приміщень, в каналізаційних колекторах, в умовах міської забудови.
Головною перевагою родентициди є те, що він не викликає настороженості у колонії гризунів і його можна використовувати протягом тривалого часу.
 
Діюча речовина:
Бродіфакум 0,005%
 
Норми витрати препарату «Смерч»:
Для миші - 1 фільтр-пакет, для щури - 2-3 фільтр-пакета.
 
Механізм дії:
Дія препарату починається через 3 дні після поїдання приманки. Бродіфакум пригнічує виробництво протромбіну печінкою гризунів і отримали дозу отрути шкідники починають відчувати задуху, намагаються виповзти на відкритий простір. Гинуть протягом семи днів в результаті внутрішньої кровотечі, викликаного численними розривом кровоносних судин. До складу засобу входить муміфікатор, достатній для висихання тушок мертвих мишей і невеликих щурів.
 
Рекомендації щодо застосування:
Для більш активного поїдання родентицидний приманки, з території, яка піддасться обробці, необхідно прибрати все, що придатне для харчування мишей і щурів. «Смерч» слід розкладати в місцях заселення гризунів, на шляхах їх пересування, при можливості ближче до нір, на картоні або поліетилені.
Розкладати засіб необхідно тільки в гумових рукавичках. Фільтр-пакети, в які упакована приманка, не розкривати. Це дуже зручна форма для препарату, добре пропускає запах і захищає від впливу вологи.
По закінченню 3-х днів потрібно перевірити місця, де була розкладена принада. Фільтр-пакети, які були незаймані шкідниками, слід перенести в нові місця. Там, де родентицид «Смерч» був з'їдений, слід покласти нові. Якщо все приманки цілі - ви позбулися мишей, гризунів немає!
 
Безпека:
Готова принада не вимагає спеціальної утилізації, її досить закопати в землю, де вона протягом 50 днів повністю розкладеться.
 
Зберігання:
У темному місці при температурі від -15 до + 30ºС.