logo

Хна 25 г іранська безбарвна натуральна

Код: 1021498
7.91 грн

Продається по 1 шт.

*Характеристики, колір і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
Хна іранська безбарвна натуральна
Маса: 25 г.
Хна іранська безбарвна натуральна - ефективний засіб для догляду за волоссям, шкіри голови і тілом. Хна безбарвна володіє терпким, очищує і дезинфікуючим властивістю; ідеально зміцнює волосся, сприяє харчуванню цибулин волосся і поліпшення їх структури. Після використання хни безбарвної ваше волосся придбають пишність і яскравість.
Безбарвну хну застосовують у вигляді масок для косметологічних процедур по омолодженню шкіри. Хна містить особливу кислоту, яка зв'язує колаген в клітинах шкіри, що важливо при омолоджуючих процедурах. В'язкі властивості роблять безбарвну хну тонізуючим засобом і її застосовують проти запалень, фурункулів, гематом і навіть герпесу.
Безбарвна хна - це екологічно чистий натуральний природний продукт, одержуваний з рослини Лавсонія за допомогою подрібнення в порошок його сухих стебел. На відміну від звичайної хни, що фарбується пасма в рудий колір, і одержуваної з листя цієї ж рослини, безбарвна хна не змінює колір шевелюри, але при цьому володіє не менш корисними властивостями.
Бренд: Fitoкосметик