logo
shopping basket

Автомагнітола Celsior MP3/SD/USB/FM

Код: 1037396
672.41 грн

Продається по 1 шт.

*Характеристики, колір і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
Celsior CSW-108R - це бездисковий головний пристрій з MP3 плеєром, FM тюнером і BlueTooth. Ця магнітола відрізняється підтримкою режиму APP і можливістю управління за допомогою додатка SmartBT iPlug.
Фронтова панель фіксована з червоним підсвічуванням кнопок. Для зручності користувача на фронтальну сторону ресивера винесені всі інтерфейси, такі як USB, SD, а також вхід AUX-роз'єм, який дозволяє підключити зовнішній пристрій.
Встановлюється в автомобілі з напругою бортової мережі 12 В. Максимальне споживання струму 10 А. Ця магнітола має потужний вихідний підсилювач з максимальною вихідною потужністю 4х50 Вт.
Основні функції:
- Вбудований електронний PLL FM тюнер з частотним діапазоном 87,5-108,0 МГц, зручним ручним пошуком станцій, режимом скануванням і можливістю автоматично занесення в пам'ять радіостанцій 18 FM.
- У порт USB або карту пам'яті SD можна підключити зовнішній накопичувач з створеної раніше медіатекою.
- Вбудований Bluetooth значно підвищує комфорт і безпеку при водінні, а також дає можливість обмінюватися даними і відтворювати мультимедійні файли, через протокол A2DP. Функція hands-free дозволяє говорити по телефону не відпускаючи кермо.
Габаритні розміри: ширина 180 мм, висота 52 мм і глибина 85 мм. Вага 200 грам.
Входи і виходи: RCA виходь, ISO.
Комплектація: головний пристрій, додаткові ІSО коннектори, повний комплект для інсталяції, інструкція.