logo
shopping basket

Автомагнітола Celsior MP3/SD/USB/FM CSW

Код: 1068778
695.52 грн

Продається по 1 шт.

*Характеристики, колір і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
Автомагнітола Celsior CSW-205R є стильним і сучасним без дисковий пристроєм для відтворення звукових файлів у MP3 форматі. І має ряд таких відмінностей:
Зовнішнім виглядом надає яскравості та індивідуальності стильна яскраве підсвічування, як кнопок, так і РК-екрану, червоного кольору.
Пристрій має комфортний для установки типорозмір 1DIN, який підійде практично до будь-якої марки автомобіля незалежно від року її випуску.
Панель виготовлена ​​в чорному кольорі і є стаціонарною. На ній розташовані виходи AUX, USB і слот для карти пам'яті об'ємом до 16 Гб. Це дозволить прослуховувати улюблену музику з різних джерел: із зовнішнього накопичувача (до 16 Гб), з телефону, плеєра, карти пам'яті; а також безперешкодно зарядити свій мобільний пристрій.
На задній панелі є 2 RCA і ISO виходи.
Рідкокристалічний дисплей має чітке і яскраве графічне зображення, яке прекрасно читається навіть при попаданні на нього прямих сонячних променів. На дисплей виводиться поточний час.
У пристрої є PLL цифровий радіо тюнер з частотним діапазоном 87.5-108.0 МГц. На ньому дуже зручно вести пошук радіостанцій вручну, при цьому можна і автоматично сканувати, і заносити в пам'ять пристрою до 18 FM станцій.
Доступні такі функції як: режим повтору, відтворення у випадковому порядку, пошук файлу по папках із запам'ятовуванням місця, на якому зупинили прослуховування.
Ресивер має вбудований Bluetooth, з яким можна буде обмінюватися даними і відтворювати мультимедійні файли з телефону, за принципом Advanced Audio Distribution Profile (A2DP).
Функція MUTE передбачена для вимикання звуку при телефонному дзвінку.
Вбудований підсилювач 7388 ІС надасть потужне звучання у високій якості.
Звук можна підлаштувати під ваше сприйняття регулюючи баси, високі частоти і, звичайно ж, гучність. Графічний 3-смуговий параметричний еквалайзер спростить цей процес, зберігши відрегульоване якість звуку
Технічні характеристики:
харчування: 12 В;
максимальне споживання струму 10 А;
максимальна вихідна потужність 4 x 45 Вт;
опір навантаження становить 4 ~ 8 Ом
негативний тип заземлення;
габаритні розміри (ШхВхГ): 180 х 95 х 52 мм;
вага 200 грам