logo
shopping basket

Насіння Велес Статиця 0,2 г Європакет (Кермек)Абрикос

Код: 1072539
4.91 грн

Продається по 1 шт.

*Характеристики, колір і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
Багаторічна холодостійка рослина культивується як однорічна. Квіткові стебла висотою до 80 см рідко поодинокі, зазвичай в числі 5-15, прямостоячі або піднімають, у верхній частині гіллясті. Квітки, до 1 см в діаметрі, зібрані на кінцях гілок в щитковидні суцвіття діаметром 10-12 см, які залучають метеликів. Забарвлення квіток - лососеві-рожева. Статіце широко використовують для озеленення в рабатках, клумбах, групах, міксбордерах, а також для зрізання в живі букети і для сушіння в зимові букети.
ПОСІВ: на розсаду в лютому - квітні. Сходи з'являються через 10-15 днів при температурі 15-200С. Пікірують в горщики, тому що сіянці погано приживаються в подальшому при пересадці. На постійне місце розсаду висаджують у другій половині травня на відстань 30-40 см одна від одної. Віддає перевагу відкриті ділянки з легкої водопроникної, удобреному грунтом.
Догляд: 2-3 рази розсаду підгодовують повним комплексним добривом. Перша підгодівля через тиждень після пікіровки, після висадки розсади проводять ще 2-3 підживлення. Поливають тільки молоді рослини в суху погоду. Квітконоси, призначені для сушіння, зрізають в повному розпуск, так як бутони при висиханні не розкриваються. Сушать зрізання в сухих провітрюваних затемнених приміщеннях, пов'язуючи в пучки і підвішуючи.
ЦВІТІННЯ: з червня до сильних заморозків.