logo
shopping basket

Відлякувач мишей ультразвуковий SH90

Код: 28045
310.33 грн

Продається по 1 шт.

*Характеристики, колір і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
Ультразвуковий відлякувач гризунів та комарів. Замість фізичного або хімічного винищення шкідників і інших мають шкідливі ефекти методів краще використовувати ультразвукові відлякувачі гризунів і комарів, з якими набагато простіше позбутися від незваних гостей. З ультразвуковими відлякувачами дуже просто позбутися від щурів і мишей на складі, сховище, в магазині або просто у себе вдома.
Цей маленький і легкий прилад за кілька тижнів вижене всіх небажаних постояльців з Вашого будинку. Ультразвук викликає почуття дискомфорту у шкідників, через що вони йдуть туди, де господарі ще не купили відлякувач ультразвукової проти гризунів і комах.
Перше, що слід знати споживачеві це те, що ультразвук не проходить крізь щільні матеріали. Значить оптимальним варіантом буде установка ультразвукового відлякувача гризунів в кожну кімнату. Проте, бувають випадки коли одного приладу вистачає на все приміщення, якщо він невеликий.
Якщо ультразвуковий відлякувач гризунів / комарів розміщений в одній кімнаті, але двері в сусідню постійно відкрита, то і в сусідній кімнаті гризунів не буде
Характеристики:
Принцип дії: ультразвуковий;
Напруга живлення: 220 В / 50 Гц;
Споживана потужність 2-5 Вт;
Живлення від мережі 220В;
Матеріал: пластик;