logo
shopping basket

Настільна гра Strateg Еквітокі 56 карт, у коробці 24*25*5 см

Код: 35635
85.72 грн

Продається по 1 шт.

*Характеристики, колір і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Опис
Характеристики
Відгуки (2)
Гра "Еквітокі" - унікальний коктейль з різноманітних імпровізованих завдань, дивних, смішних, рідкісних слів і словосполучень (типу "монах в синіх штанях" або "хрущовка") і забавної графіки, змішаний на одному барвистому ігровому полі і розбавлений різнокольоровими фішками - ось що таке Еквітокі.
Ідеальна гра для дружніх вечірок, молодецьких корпоративів і гучних сімейних посиденьок - ця дика забава нікого не залишить байдужим, тим більше, що грати в Еквітокі можна як великою компанією, розділившись на команди, так і невеликою кількістю товаришів, граючи індивідуально.
Як і в більшості подібних ігор, ваше завдання - першим дійти до фінішу, що в разі Еквітоков еквівалентно досягненню горища фішкою, яка буде офіційно представляти Вас (або Вашу дружню команду) на ігровому полі. Для того щоб зробити це швидше і ефективніше інших гравців, Вам належить кидати кубик, який визначить, яке слово Вам належить пояснювати і яким чином Вам доведеться це зробити.
Кидайте кубик. Візьміть картку з завданнями. Випавше число показує, що за слово потрібно пояснити і яким способом. На розгадку 1 хвилина. Встигли? Отримайте стільки очок, скільки випало на кубику.
Приклади завдань: "Поясніть словами", "Прочитайте слово задом наперед", "Заспівайте пісню", "Намалюйте", "Покажіть жестами", "Відповідайте тільки Так або Ні", "Зліпити з пластиліну".
Комплектація:
Ігрове поле - 1 шт. 
Карти із завданнями - 56 шт. 
Фішки - 4 шт. 
Кубик - 1 шт. 
Інструкція - 1 шт. 
Пластилін - 1 шт. 
Країна виробник: Україна.