logo
0
shopping basket

Решітка вентиляційна пластикова

Код: 56903
8.78 грн

Продається по 1 шт.

*Характеристики, колір і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Опис
Характеристики
Відгуки (1)
Решітка вентиляційна пластикова
Решітка вентиляційна пластикова з малюнком.
Призначена для природної вентиляції.
Кріплення за допомогою шурупів.
Проектування і якісний монтаж вентиляційної системи в приміщенні в обов'язковому порядку передбачає виконання робіт з установки вентиляційних решіток.
Головним призначенням вентиляційних решіток є забезпечення якісної вентиляції в приміщенні допомогою правильного поширення повітряного потоку і надходження кисню в достатньому обсязі. 
Для цього установка вентиляційних решіток проводиться відповідно до правил пожежної безпеки та є обов'язковою для будь-якої будівлі і споруди, оскільки саме вентиляційні решітки в момент виникнення загорянь допомагають ліквідовувати дим і мінімізувати можливість отруєння чадним газом.
Внутрішні вентиляційні решітки призначені для кріплення всередині будівлі, а оскільки їх конструкція розрахована на значно менші навантаження, то їх виготовляють з міцного пластику. 
Решітки такого типу в першу чергу відрізняються візуальної привабливістю і компактними розмірами, а різноманіття стилів і забарвлень дозволяє вибрати оптимальну модель, яка гармонійно впишеться в загальний інтер'єр приміщення. 
Внутрішні вентиляційні решітки прості в установці і зручні в експлуатації.
Розміри : 16*23 см
Вага : 55 г