logo
0
shopping basket

Сіль для ванн Домашний Доктор 500 г з чередою і шавлією дой-пак

Код: 67026
26.35 грн

Продається по 1 шт.

*Характеристики, колір і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
Сіль з чередою і шавлією дой-пак
Сакська морська сіль збагачена ефірною олією шавлії, екстрактами череди і шавлії, які мають антисептичні та регенеруючі властивості, завдяки чому застосовуються для догляду за шкірою, схильною до запалень.
Містить високу концентрацію мікро- і макроелементів, необхідних для нормального функціонування організму: калій, натрій, кальцій, магній, залізо і сульфат-іони.
Механізм дії: хімічні елементи, що містяться у ванні з морською сіллю, діють на організм кількома шляхами.
Нормалізація обмінних процесів: насичуючи шкіру солями, надають більше еластичності та звільняють від токсинів.
Рефлекторна дія: солі впливають на нервові закінчення, які знаходяться у шкірі, що призводить до утворення в організмі речовин-регуляторів обмінних процесів і полегшення больових відчуттів.
Поліпшення самопочуття: тут позначається дія температурних режимів, рослинних трав та ефірних олій, які додатково вводяться в сіль.
Спосіб застосування: розчинити 100 г. солі у ванні з теплою водою. Для отримання вираженої бальнеологічної дії використовувати до 500 г. на одну ванну. Приймати ванни при температурі води до 35-39' С протягом 15-20 хвилин щодня або через день, після чого обполоснути шкіру чистою водою. Рекомендується 10-15 процедур.
Вага: 500 г.
Країна виробник: Україна