logo
shopping basket

Клей 85 SH 130 г від комах і гризунів

Код: 82769
38.57 грн

Продається по 1 шт.

*Характеристики, колір і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
Клей від гризунів і комах 130 гр дозволяє позбутися мишей, щурів, полівок і будь-яких інших гризунів, а також комах без використання отруйних речовин.
Клей від гризунів і комах - нетоксичний клейкий засіб призначений для вилову шкідників всередині і навколо житлових і нежитлових приміщень, промислових і сільськогосподарських будівель, на садово-городніх ділянках, а також там, де застосування отрутохімікатів небажано. 
Придатний для використання в сухих і вологих приміщеннях. Клей є механічним засобом вилову гризунів і комах. Клей не містить отруйних речовин, тому зручний для використання в сільському і домашньому господарстві.
Застосування:
Для боротьби з гризунами (миші, щури і. т.д) нанести клей на підставки з гладкою поверхнею (дерево, пластик, скло, папір і т. д.) Смугою шириною 0,5-1 см для мишей або 2-3 см для щурів . Розставити підставки в місцях найбільш імовірної міграції гризунів. Для більшої ефективності рекомендується використовувати приманку.
Для боротьби з комахами (таргани, мурашки) нанести клей тонким шаром на підставки з картону або щільного паперу. Розставити підставки в місцях міграції комах.
Для захисту дерев від комах-шкідників нанести клей на попередньо обгорнутий стовбур дерева, утворюючи «клейовий пояс» на відстані 30-40 см від землі.
Особливості клею: Нетоксичний не має кольору, водо- і волого стійкий не висихає.
Запобіжні заходи
При попаданні клею на незахищені частини тіла, одяг і т.п. Очистити забруднені місця бензином або іншими органічними розчинниками (ксилолом, толуолом). 
Берегти від дітей!