logo
shopping basket

Торфосуміш Грунти Полтавщини для квітучих рослин 4 л

Код: 83086
13.94 грн

Продається по 1 шт.

*Характеристики, колір і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
Торфосуміш "Для квітучих рослин" 4 л 
Субстрат " Полтавський " - готова до використання спеціальна суміш верхнього прибалтійського торфу, органічних добавок, переліту, мінеральних макро - і мікроелементів, крупнозернистого річкового піску з додаванням подрібленого кокосу та кокосового волокна.
Субстрат призначений : 
для вирощування всіх видів квітучих кімнатних та садових рослин, в тому числі фіалок, антириумів, кампанул, гібіскусів, вересових, примул, троянд, бегоній, фуксій, бальзамінів, глоксиній, а також у коріння черешків.
Спосіб застосування:
При висаджуванні та пересаджуванні рослини на дно горщика насипати дренаж ( на одну третину об'єму ),додають необхідну третину субстрату і висаджують рослину.Потім пошарово додають субстрат , притискаючи його до коріння рослини.
Верхній шар субстрату залишити ропушеним.
Після висаджування рослину поливають.
Заходи безпеки :
Субстрат не містить токсичних речовин.
При роботі дотримуватись правил особистої гігієни.
Складові субстрату з екологічно чистого регіону Полтавщини.
Склад субстрату:
Суміш верхнього прибалтійського торфу, органічні добавки , переліт, мінеральні макро- і мікроелементи , крупнозернистий річковий пісок, з додаванням подрібненого кокосу та кокосового волокна.
Спосіб зберігання:
Субстрат зберігають в неушкоджених упаковках , окремо від продуктів харчування, добрив, дезинфікуючих речовин та інших речовин побутової хімії, в сухому, не доступному для дітей місці.