Новини
Україна працює!
Пишаємось своїми! Новий проект із соціальним змістом від мережі супермаркетів TA-DA! - Україна працює! Ми з гордістю презентуємо вам українських виробників та їх товари, що представлені на полицях супермаркетів TA-DA!
Кожного місяця в наших соцмережах буде з’являтися нова інформація про виробників: цікаві історії, волонтерські проєкти, інновації у виробництві, все те, чим можна пишатися, бо Україна дійсно працює попри все.
На період дії проєкту частина товарів українських виробників у супермаркетах TA-DA! будуть виділені спеціальним рекламним цінником, щоб вам легше було їх впізнати. Закликаємо вас не оминати їх своєю увагою та підтримати українського виробника разом з TA-DA!
Оскільки українських товарів у нас багато, а виділити хотілося б усіх, ми кожних три місяці будемо виділяти цінниками нові товари та додавати нові історії. Слідкуйте за нашими соцмережами, інформацією на сайті та шопінгуйте із задоволенням.
Україна працює заради майбутнього.
Обрати товари українських компаній- виробників ти можеш за посиланням.