• Ми працюємо! Обери супермаркет для отримання замовлення

Знайдеш все, що треба! Знайдеш все, що треба!
Вхід
Ваш кошик ще порожній :(
Перегляньте акції чи товари з надкушеними цінами.
Ви обов’язково знайдите собі щось до смаку!

Заощаджуй в мережі супермаркетів ТА-DA!

Бонусна програма для супермаркетів

Для покупців нашої мережі діє унікальна бонусна програма, завдяки якій Ви зможете заощадити кошти в розмірі від 2,5 до 5% від звичайної ціни. Дана бонусна програма дійсна тільки в супермаркетах TA-DA! На сайті діє окрема система накопичення бонусів.  Ви можете отримати бонусну картку з початковою знижкою 2,5% та можливістю її накопичення, зробивши покупку
від 200 грн
в супермаркеті TA-DA! Також можна отримати карту зареєструвавшись в особистому кабінеті або завантиживши додаток TA-DA!

Система нарахування бонусів TA-DA!

Умови користування бонусною картою TA-DA!

-          Учасником бонусної програми може стати покупець віком від 18 років.

-          Активація бонусної картки підтверджує згоду клієнта з вказаними умовами.

-          Картка дійсна лише в супермаркетах TA-DA!

-          Для нарахування бонусів необхідно пред'являти бонусну картку або картку на електронному носії (смартфон, планшет) при розрахунку в мережі супермаркетів TA-DA!. При відсутності бонусної картки бонуси не зараховуються.

-          Нарахування бонусів згідно програми лояльності має обмеження: дві транзакції протягом доби. Решта транзакцій, виконаних тієї ж доби, буде проводитись без зарахування бонусів на картку. Списання з картки лояльності проводиться без обмеження

-          При купівлі товару за який нараховуються бонуси Ви вирішили протягом 14 днів повернути товар то з Вас спишуться бонуси, які нараховувалися за цей товар. У випадку недостачі коштів на бонусній картці сума бонусів піде в мінус.

-          Нараховані бонуси не можуть бути переведені в грошовий еквівалент і виплачені учасникові готівковими коштами.

-          За товари, що не беруть участь у бонусній програмі, бонуси не нараховуються!

-          При покупці товарів на сайті ta-da.com.ua бонуси на картку не нараховуються. На сайті діє окрема система накопичення бонусів.

-          Мережа супермаркетів TA-DA! залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати умови бонусної програми.

-          При отриманні нової бонусної карти активація відбувається протягом 24 годин.

-          Бонусні картки які не були активні впродовж 12 місяців анулюються.

-          У разі втрати бонусної картки її власник має право перевипустити карту за номером телефону.

-          При втраті бонусної карти покупцеві видається нова картка аналогічного номіналу. Загублена картка блокується. Вартість виготовлення картки оплачує покупець згідно з тарифами виробника.

Бонуси TA-DA! - це реальні гроші!
Система нарахувань бонусів
Сума
=
Бонус

0 грн

Бонусна програма на сайті

Віртуальна бонусна карта присвоюється клієнту до моменту заміни її на пластикову в супермаркеті за Вашим бажанням, отримати віртуальну карту можна зареєструвавшись. Адреси супермаркетів можна переглянути тут.
Приємний сюрприз! При сплаті за доставку ми нараховуємо бонуси!
При замовленні ми нараховуємо бонуси розміром 4.5% від суми придбаного товару, крім товарів без бонусів , якщо ви самостійно оплачуєте вартість доставки у перевізника. При замовленні товару через дзвінок менеджеру, бонуси не нараховуються. При доставці товару кур’єром або самовивіз з супермаркету, бонуси нараховуються згідно відсоткової  ставки на вашій бонусній картці.Це не стосується карток з 4,5% та 5% знижкою. Ваша знижка завжди залишатиметься  4,5% і 5% не залежно, як Ви будете замовляти товар : самовивіз, кур’єрська доставка чи перевізником (Justin, Нова пошта, Укр. пошта). Це стосується, як фізичної так і віртуальної бонусної картки.
Принцип нарахування бонусів: менеджер під час відправки товару через перевізника, надсилає на поштову адресу клієнта номер декларації, відділення, назву перевізника, а також суму бонусів, яку йому нарахована. Бонуси нараховуються на Вашу бонусну карту протягом 24-х годин. Цими бонусами можна розрахуватися за товар при наступній покупці.

Приклад нарахування бонусів

Витрачай бонуси на наступні покупки

Товари без бонусів

Товари без бонусів - це товари на які не розповсюджується система накопичення бонусів та будь-які знижки. Такі товари мають позначку на цінниках: "Без бонусів". З переліком товарів можна ознайомитися за посиланням: Список товарів "Без бонусів"
Також на товари "Без бонусів" не діють спеціальні та акційні пропозиції.
На них діють тільки вказані умови акції. Вони не підпадають під систему накопичення та не мають додаткових знижок. Інформацію про акції можна знайти у нас на сайті протягом їх проведення. Або ви можете дізнатись детальну інформацію у наших менеджерів.
Вхід

Пароль повинен бути від 6 до 16 символів, містити цифри і великі літери і не повинен збігатися з ім'ям та електронною поштою

Нагадати пароль

Новий користувач TA-DA?

Зареєструйся!
Реєстрація
Ваша адреса
Ваш пароль
Розсилка новин