• Ми працюємо! Обери супермаркет для отримання замовлення

Не забудь обрати супермаркет
Знайдеш все, що треба! Знайдеш все, що треба!
Вхід
Ваш кошик ще порожній :(
Перегляньте акції чи товари з надкушеними цінами.
Ви обов’язково знайдите собі щось до смаку!

Заощаджуй в мережі супермаркетів ТА-DA!

Бонусна програма у мережі супермаркетів TA-DA!

Для покупців нашої мережі діє  бонусна програма, завдяки якій Ви зможете заощадити кошти в розмірі від 2,5 до 5% від звичайної ціни. Дана бонусна програма дійсна тільки в мережі супермаркетів TA-DA!  Ви можете отримати бонусну картку з початковою знижкою 2,5% та можливістю її накопичення, зробивши покупку від 200 грн в супермаркеті TA-DA! Або  зареєструвавшись в особистому кабінеті або завантиживши додаток TA-DA!

Система нарахування бонусів TA-DA!

Умови користування бонусною картою TA-DA!

-          Учасником бонусної програми може стати покупець віком від 18 років.

-          Активація бонусної картки підтверджує згоду клієнта з вказаними умовами.

-          Картка дійсна лише в мережі супермаркетів TA-DA!

-          Для зарахування бонусів необхідно пред'являти пластикову бонусну картку або віртуальну бонусну картку (смартфон, планшет) при оплаті товару в мережі супермаркетів TA-DA!. У разі відсутності бонусної картки необхідно ідентифікувати себе, як власника бонусної карти назвавши номер мобільного телефону для зарахування бонусів.

-          Зарахування бонусів згідно бонусної програми  має обмеження: дві транзакції протягом доби. Решта транзакцій, що виконані тієї ж доби, буде проводитись без зарахування бонусів на картку. Списання з картки лояльності проводиться без обмеження.

-          У разі повернення товару протягом 14 днів зараховані бонуси за придбаний товар анулюються. У випадку недостачі бонусів на бонусній картці залишок бонусів буде від'ємний.

-          Нараховані бонуси не можуть бути переведені в грошовий еквівалент і виплачені власнику картки у вигляді готівки.

-          За товари, що не беруть участь у бонусній програмі, бонуси не нараховуються!

-          Мережа супермаркетів TA-DA! залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати умови бонусної програми.

-          При отриманні нової бонусної карти активація відбувається протягом 24 годин.

-          Бонусні картки, які не були активні впродовж 12 місяців анулюються.

-          У разі втрати бонусної картки її власник має право перевипустити карту за номером телефону. Власнику бонусної карти видається нова картка аналогічного номіналу. Загублена картка блокується. Вартість виготовлення картки оплачує власник згідно з тарифами виробника.

Бонуси TA-DA! - це реальні гроші!
Система нарахувань бонусів
Сума
=
Бонус

0 грн

Бонусна програма на сайті

Віртуальна бонусна карткаа присвоюється клієнту до моменту заміни її на пластикову в супермаркеті за Вашим бажанням, отримати віртуальну карту можна зареєструвавшись. Адреси супермаркетів можна переглянути тут.

При замовленні товару через дзвінок менеджеру, бонуси не нараховуються. При доставці товару кур’єром або самовивіз з супермаркету, бонуси нараховуються згідно Вашої відсоткової  ставки на вашій бонусній картці.

Принцип нарахування бонусів: менеджер під час відправки товару через перевізника, надсилає на поштову адресу клієнта номер декларації, відділення, назву перевізника, а також суму бонусів, яку йому нарахована. Бонуси нараховуються на Вашу бонусну карту протягом 24-х годин. Цими бонусами можна розрахуватися за товар при наступній покупці.

Приклад нарахування бонусів

Витрачай бонуси на наступні покупки

Товари без бонусів

Товари без бонусів - це товари на які не розповсюджується система накопичення бонусів та будь-які знижки. Такі товари мають позначку на цінниках: "Без бонусів". З переліком товарів можна ознайомитися за посиланням: Список товарів "Без бонусів"
Також на товари "Без бонусів" не діють спеціальні та акційні пропозиції.
На них діють тільки вказані умови акції. Вони не підпадають під систему накопичення та не мають додаткових знижок. Інформацію про акції можна знайти у нас на сайті протягом їх проведення. Або ви можете дізнатись детальну інформацію у наших менеджерів.
Вхід
Нагадати пароль

Новий користувач TA-DA?

Зареєструйся!
Реєстрація
Ваша адреса
Ваш пароль
Розсилка новин