logo
shopping basket

Бонусна програма

Заощаджуй в мережі супермаркетів ТА-DA!

Бонусна програма у мережі супермаркетів TA-DA! Для покупців нашої мережі діє бонусна програма, що дозволяє заощаджувати кошти у розмірі від 2,5% до 5% від суми покупки. Бонусна програма діє тільки в мережі супермаркетів TA-DA! для покупців - фізичних осіб. Щоб отримати бонусну картку з початковою ставкою 2,5% і можливістю її накопичення, скористайтесь одним із запропонованих варіантів:

  • придбайте товари в супермаркеті TA- DA! на суму 200 грн і більше;
  • зареєструйтесь в особистому кабінеті на сайті;
  • завантажте мобільний додаток TA-DA!

economy

Бонуси TA-DA! - це реальні гроші!

bonus-money
bonus-price

Бонусна програма на сайті

Віртуальна бонусна картка на рівні з пластиковою діє у всіх супермаркетах TA-DA! Адреси супермаркетів дивіться тут.

Оформити віртуальну бонусну картку можна зареєструвавшись на сайті або в мобільному додатку. За бажанням ви можете обміняти віртуальну бонусну картку на пластикову. Для цього необхідно звернутися в будь-який супермаркет мережі TA-DA! (такий обмін вважається перевипуском картки).

Бонуси зараховуються на віртуальну бонусну картку після здійснення покупки. Через 14 днів вони стають активними та доступними для розрахунку.

Товари без бонусів

Товари без бонусів - це товари, на які не поширюється система накопичення бонусів, а також інші спеціальні та/або акційні пропозиції. Такі товари промарковані міткою на цінниках: "Без бонусів". На товари без бонусів діють тільки зазначені умови акції. Інформацію про акції можна знайти на сайті або у наших менеджерів.

Система нарахування бонусів TA-DA!

bonus-table

Умови користування

- Учасником бонусної програми може бути покупець мережі супермаркетів TA-DA! у віці від 18 років.

- Активація бонусної картки підтверджує згоду клієнта з умовами бонусної програми.

- Інформація, надана касиру для отримання пластикової бонусної картки або зазначена на сайті для оформлення віртуальної бонусної картки (ПІБ, дата народження, номер мобільного телефону, e-mail), є персональними даними. Персональні дані Учасника бонусної програми є конфіденційною інформацією, збір і подальша обробка яких здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», іншими нормативно-правовими актами України.

- Усною згодою Учасник бонусної програми добровільно надає свої персональні дані, а також дає згоду на їх використання для обробки замовлень на придбання товарів, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність компанії TA-DA!

- Бонусна картка діє тільки в мережі супермаркетів TA-DA!

- При повній оплаті свого замовлення бонусами, бонуси на наступну покупку не нараховуються.

- Бонуси зараховуються на бонусну картку після здійснення покупки. Через 14 днів вони стають активними та доступними для розрахунку.

- Для зарахування та/або списання бонусів необхідно пред'явити пластикову бонусну картку або віртуальну бонусну картку (смартфон, планшет) на касі супермаркетів TA-DA! в момент оплати товарів. Якщо бонусна картка не з вами, назвіть касиру номер мобільного телефону для нарахування бонусів. Списання бонусів без пред'явлення бонусної картки (пластикової або віртуальної) неможливо.

- Увага! Нарахування бонусів за бонусною програмою має обмеження. Бонуси нараховуються тільки за трьома транзакціями протягом доби. Решта транзакцій за поточну добу, будуть проводитись без зарахування бонусів на картку. Списання бонусів з бонусної картки проводиться без обмежень. Бонуси на бонусну картку не нараховуються, якщо товар замовляється через дзвінок менеджеру.

- Нараховані бонуси не можуть бути конвертовані у грошові кошти і виплачені власнику бонусної картки у вигляді готівки.

- За товари, які не беруть участі в бонусній програмі, бонуси не нараховуються.

- Мережа супермаркетів TA-DA! залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати умови бонусної програми.

- Бонусні картки, по яким не було нарахування та/або списання бонусів протягом 12 місяців вважаються не активними і анулюються.

- У разі втрати бонусної картки її власник має право перевипустити картку. Для цього необхідно звернутися до адміністрації супермаркету і ідентифікувати себе як власника бонусної картки, назвавши свій номер мобільного телефону. Власнику бонусної картки видається нова картка аналогічного номіналу, а загублена - блокується. Перший перевипуск картки здійснюється безкоштовно, наступні - за рахунок власника картки згідно з тарифами виробника.

- При отриманні нової бонусної картки активація відбувається протягом 24 годин.