logo
0
shopping basket

Оплата і доставка

Замовлення товарів

Робити покупки на нашому сайті дуже зручно. Мінімальна сума замовлення від 50 грн. Інтернет замовлення з самовивозом із супермаркету Ви завжди можете безкоштовно забрати своє замовлення в одному з наших супермаркетів самостійно.
Не оплачене замовлення потрібно забрати протягом доби. Не забрані вчасно замовлення - повертаються в продаж.

Інтернет замовлення з безкоштовною кур'єрською доставкою в м. Полтава здійснюється за умови, що сума замовлення становить від 150 грн. Доставка відбувається протягом 1-2 днів з моменту підтвердження замовлення. Графік доставки з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 15-00.

Оплата

Оплату ваших замовлень в інтернет-магазині можна здійснити готівкою або через термінал під час отримання інтернет замовлення на супермаркеті або в кур'єра.

Доставка

На цей час ми не здійснюємо доставку товарів перевізниками. Отримати ваше замовлення можна лише самовивозом з обраного супермаркету або через кур'єра по місту Полтава. У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно обов'язково повідомити нам за тел: 0 800 759-119; (099) 413-72-59; (067) 539-34-77. Якщо скляні вироби не оглядаються при отриманні замовлення на касі або у кур'єра, ми не розглядаємо претензії, щодо пошкодженого товару. .